درباره ما

سه دهه فعالیت

شرکت شالیکوبان با نزدیک به سه دهه فعالیت در زمینه تجهیز ، ساخت و راه اندازی کارخانه جات شالیکوبی توانسته است نامی نیک در این عرصه کسب نماید . تجربه بالای مدیریت و پرسنل این مجموعه موجب شده تا این شرکت تبدیل به پایگاهی جهت هر گونه تامین قطعات و مشاوره جهت کلیه امور مربوط به کارخانه جات شالیکوبی و صنایع وابسته گردد .

تعامل بالا

تعامل بالای شالیکوبان با کارخانه جات شالیکوبی ، سازندگان دستگاههای شالیکوبی و متخصصین تعمیر و نصب دستگاهها ، ما را به پایگاهی تخصصی جهت هر گونه خرید و فروش یا تعمیر دستگاههای کارکرده شالیکوبی بدل کرده است . شالیکوبان با اطلاع رسانی همگانی به کارخانه داران و مکانیک های آنان در اسرع وقت پاسخگوی هرگونه نیاز مشتریان ، تغییر و تحول های درخواستی ایشان می باشد .

تامین دستگاه ها و قطعات

تامین دستگاههای شالیکوبی مدرن و سنتی با توجه به میزان سرمایه گذاری و اهداف تجاری کارخانه جات ، خدمات پس از فروش و تضمین تامین قطعات ادوات و ماشین آلات ، مشاوره و فروش انواع الکتروموتورهای صنعتی ، مشاوره و فروش انواع دستگاههای فوق مدرن سورتینگ برنج ، مشاوره و فروش انواع بالابر ، الک ، سفید کن ، پوستکن ، ایرلاک ، خشک کن شالی و دستگاه تست برنج و شالی بخشی از خدمات شرکت شالیکوبان می باشد .

آخرین محصولات